UMW0J221MDD1TP
MFR.Part #
UMW0J221MDD1TP
JLCPCB Part #
C1579619
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 110mA@120Hz 220uF 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS