UMW0J220MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMW0J220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580715
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 22uF 42mA@10kHz 4mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS