UMW0G330MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMW0G330MDD
JLCPCB Part #
C1498125
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 33uF 42mA@10kHz 4V 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS