UMV1V220MFD1TP
MFR.Part #
UMV1V220MFD1TP
JLCPCB Part #
C1580692
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 22uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS