UMV1E4R7MFD
MFR.Part #
UMV1E4R7MFD
JLCPCB Part #
C1580364
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 19.5mA@10kHz 25V 4.7uF 4mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS