UMV1C330MFD1TP
MFR.Part #
UMV1C330MFD1TP
JLCPCB Part #
C1580899
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 33uF 40mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS