UMT1V220MDD1TP
MFR.Part #
UMT1V220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580291
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 35V 48mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS