UMT1H100MDD
MFR.Part #
UMT1H100MDD
JLCPCB Part #
C1580948
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 45mA@10kHz 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS