UMT1C220MDD
MFR.Part #
UMT1C220MDD
JLCPCB Part #
C1583499
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 2mm 45mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS