UMT0J330MDD1TP
MFR.Part #
UMT0J330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1669352
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 33uF 45mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS