UMT0J220MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMT0J220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580581
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 22mA@120Hz 22uF 4mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS