UMT0G470MDD1TP
MFR.Part #
UMT0G470MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584336
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 36mA@120Hz 47uF 4V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS