UMT0G220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMT0G220MDD
JLCPCB Part #
C1583993
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 22uF 33mA@10kHz 4V 4mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS