UMR1C101MDD
MFR.Part #
UMR1C101MDD
JLCPCB Part #
C1583268
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 92mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS