UMP1A330MDD1TP
MFR.Part #
UMP1A330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584709
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 41mA@120Hz 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS