UMF1V220MDD1TE
MFR.Part #
UMF1V220MDD1TE
JLCPCB Part #
C1596657
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 115mA@100kHz 2.5mm 22uF 35V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS