UMF1V1R5MDD
MFR.Part #
UMF1V1R5MDD
JLCPCB Part #
C1668494
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1.5uF 1000hrs@105℃ 35V 4mm 50mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS