UMF1V100MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMF1V100MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584347
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 35V 40mA@120Hz 5mm 6mm ±20% 插件,D5xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS