UMF1E150MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMF1E150MDD
JLCPCB Part #
C1583624
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 115mA@100kHz 15uF 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS