UMA1H100MDD
MFR.Part #
UMA1H100MDD
JLCPCB Part #
C1579725
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 33mA@120Hz 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS