UMA1H010MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMA1H010MDD1TE
JLCPCB Part #
C1590790
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 12.6mA@10kHz 1uF 2000hrs@85℃ 4mm 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS