UMA0J220MDD1TP
MFR.Part #
UMA0J220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580448
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 28mA@120Hz 4mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS