UMA0J220MDD
MFR.Part #
UMA0J220MDD
JLCPCB Part #
C191533
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
1.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 28mA@120Hz 4mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS