ULR2H3R9MNL1GS
MFR.Part #
ULR2H3R9MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164797
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 3.9uF 3000hrs@105℃ 35mA@120Hz 500V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS