ULH2C180MNL1GS
MFR.Part #
ULH2C180MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164618
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-40℃~+125℃ 10.3mm 10mm 160V 18uF 4000hrs@125℃ 60mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS