ULD2W8R2MPD1TD
MFR.Part #
ULD2W8R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111438
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20000hrs@105℃ 22mm 450V 5mm 8.2uF 88mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS