ULD2W5R6MPD
MFR.Part #
ULD2W5R6MPD
JLCPCB Part #
C1584537
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 20000hrs@105℃ 450V 5.6uF 58mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS