ULD2W470MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD2W470MHD
JLCPCB Part #
C1584577
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 20000hrs@105℃ 25mm 450V 47uF 7.5mm 864mA@100kHz ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS