ULD2G1R8MPD1TA
MFR.Part #
ULD2G1R8MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165609
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 12000hrs@105℃ 3.5mm 33mA@120Hz 400V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS