ULD2G1R2MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD2G1R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584124
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.2uF 12000hrs@105℃ 28mA@120Hz 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS