ULD2E4R7MPD1TD
MFR.Part #
ULD2E4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588654
Description
-40℃~+105℃ 106mA@100kHz 12000hrs@105℃ 250V 3.5mm 4.7uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS