ULD2E1R8MED1TA
MFR.Part #
ULD2E1R8MED1TA
JLCPCB Part #
C5111429
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 2.5mm 250V 33mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS