ULD2E180MPD1TD
MFR.Part #
ULD2E180MPD1TD
JLCPCB Part #
C1586213
Description
-40℃~+105℃ 10mm 129mA@120Hz 18uF 20000hrs@105℃ 250V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS