ULD2E120MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD2E120MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584599
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12uF 15000hrs@105℃ 250V 5mm 97mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS