ULD2D5R6MED1TA
MFR.Part #
ULD2D5R6MED1TA
JLCPCB Part #
C2165342
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 2.5mm 200V 5.6uF 50mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS