ULD2D3R3MED1TD
MFR.Part #
ULD2D3R3MED1TD
JLCPCB Part #
C1664790
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 2.5mm 200V 3.3uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS