ULD2D2R2MED1TA
MFR.Part #
ULD2D2R2MED1TA
JLCPCB Part #
C2165368
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 2.2uF 2.5mm 200V 36mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS