ULD2C5R6MED
MFR.Part #
ULD2C5R6MED
JLCPCB Part #
C1594148
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 160V 2.5mm 5.6uF 52mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS