ULD2C100MPD1TD
MFR.Part #
ULD2C100MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111420
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 12000hrs@105℃ 160V 3.5mm 70mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS