ULD2C100MPD1TA
MFR.Part #
ULD2C100MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165721
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12000hrs@105℃ 160V 3.5mm 70mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS