ULD2A4R7MDD1TD
MFR.Part #
ULD2A4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584946
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 2.5mm 29.4mA@120Hz 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS