ULD1J220MED1TA
MFR.Part #
ULD1J220MED1TA
JLCPCB Part #
C2165097
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 170mA@100kHz 2.5mm 22uF 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS