ULD1C470MDD1TD
MFR.Part #
ULD1C470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579649
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 2.5mm 47uF 5mm 91mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS