ULD1C221MPD1TD
MFR.Part #
ULD1C221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584486
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 220uF 231mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS