ULD1C151MED1TA
MFR.Part #
ULD1C151MED1TA
JLCPCB Part #
C2164864
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150uF 16V 2.5mm 210mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS