ULD1C101MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD1C101MED1TD
JLCPCB Part #
C1579441
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 147mA@120Hz 16V 2.5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS