UKZ2A330MPM
MFR.Part #
UKZ2A330MPM
JLCPCB Part #
C1669003
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 20mm 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS