UKZ2A220MPM1TD
MFR.Part #
UKZ2A220MPM1TD
JLCPCB Part #
C5111396
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 17.5mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS