UKZ2A100MPM1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKZ2A100MPM1TA
JLCPCB Part #
C1596439
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10uF 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS