UKZ1E221MHM1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKZ1E221MHM1TO
JLCPCB Part #
C1598338
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 220uF 25V 370mA@100kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS